Blaty kuchenne z granitu

Nowoczesny design w Twoim domu. Postaw na naturalne wykończenie, które odmieni Twoje wnętrze. Blaty kuchenne z granitu to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również wysoka wytrzymałość i przyjemność z użytkowania.

Zgłoś zamówienie online

Zapraszamy do zamówień za pośrednictwem formularza. Wystarczy kilka kliknięć, wskazanie materiałów, sposobu wykończenie oraz cel zastosowania. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub w wiadomości e-mail.

blaty granitowe
Nasza oferta

Szeroki wybór naturalnych materiałów o zróżnicowanym, a zarazem bardzo ciekawy ubarwieniu. Blaty kuchenne z granitu to świetne wykończenie mebli, które nie tylko się dobrze sprawdza pod względem wytrzymałości, ale również stanowi ciekawą dekorację wnętrza. Granit można łączyć na wiele sposobów, opierając się na niepowtarzalnej kolorystyce kamienia. To materiał, który z powodzeniem przetrwa wiele lat bez uszkodzeń.

Kontakt z nami

Najpopularniejsze rodzaje kamieni

Wybierz coś dla siebie

blaty z granitu
Główne cechy

Wysoka wytrzymałość i niepowtarzalny design to główne cechy wyróżniające kuchenne blaty granitowe spośród innych dostępnych na rynku. Perfekcyjny szlif oraz idealne wymiarowanie sprawiają, że meble stają się nie tylko praktycznym elementem kuchni, ale również ponadczasową dekoracją. Blaty granitowe są odporne na ścieralność, temperaturę oraz inne uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia im długowieczność. Na życzenie blat jest docinany w taki sposób, by tworzył jednolitą taflę bez łączeń.

Zamów online

Zobacz nasze realizacje

pomiar, produkcja, montaż

Zobacz co jeszcze oferujemy

Igmat wyroby z granitu

blaty z granitu

BLATY ŁAZIENKOWE

Wysokiej jakości, idealnie dopasowane blaty odmienią każdą łazienkę. Postaw na wyjątkowy wygląd i długotrwałość materiału.

zobacz więcej

schody z granitu

SCHODY

Eleganckie i pełne stylu wykończenie sprawdza się zarówno z domu, jak i w instytucjach państwowych.

zobacz więcej

parapety granitowe

PARAPETY

Trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, w tym zmiany temperatur. Granit stanowi świetny budulec oraz dekorację.

zobacz więcej

kominki z granitu

KOMINKI

Granitowe wykończenie kominków wygląda dekoracyjnie, a jednocześnie świetnie sprawdza się przy wysokich temperaturach.

zobacz więcej

nagrobki z granitu

NAGROBKI

Naturalny kamień dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne w tym silny mróz i upały. Granit zapewnia niepowtarzalny wygląd.

zobacz więcej