Parapety z granitu

Idealnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku. Poza spełnianiem swojego przeznaczenia stanowią również wyjątkową dekorację, która dopełni każde wnętrze oraz każdą elewację budynku.

Zgłoś zamówienie online

Zapraszamy do zamówień za pośrednictwem formularza. Wystarczy kilka kliknięć, wskazanie materiałów, sposobu wykończenie oraz cel zastosowania. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub w wiadomości e-mail.

parapety granitowe
Nasza oferta

Zapewniamy wyroby indywidualnie wymiarowane i dostosowywane do potrzeb. Gwarantujemy profesjonalną obróbkę kamienia w połysku lub macie. W naszej ofercie dostępny jest również szeroki wybór kolorów i wzorów malowanych przez naturę. Wykonujemy zarówno parapety granitowe wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Kontakt z nami

Najpopularniejsze rodzaje kamieni

Wybierz coś dla siebie

parapety z granitu
Główne cechy

Trwałość i stylowy wygląd to bezwzględnie najważniejsze cechy parapetów granitowych. Naturalny kamień świetnie sprawdza się w każdych warunkach, jest odporny na zmiany temperatur oraz na inne niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Parapety zazwyczaj wykonuje się o gładkiej powierzchni z połyskiem, co pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Granit jest przyjazny w użytkowaniu, nie rysuje się, nie kruszy i jest odporny na plamy.

Zamów online

Zobacz nasze realizacje

pomiar, produkcja, montaż

Zobacz co jeszcze oferujemy

Igmat wyroby z granitu

blaty kuchenne z granitu

BLATY KUCHENNE

Trwałe, praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne wykończenie mebli kuchennych odmieni każde wnętrze.

zobacz więcej

schody z granitu

SCHODY

Eleganckie i pełne stylu wykończenie sprawdza się zarówno z domu, jak i w instytucjach państwowych.

zobacz więcej

blaty granitowe

BLATY ŁAZIENKOWE

Wysokiej jakości, idealnie dopasowane blaty odmienią każdą łazienkę. Postaw na wyjątkowy wygląd i długotrwałość materiału.

zobacz więcej

kominki z granitu

KOMINKI

Granitowe wykończenie kominków wygląda dekoracyjnie, a jednocześnie świetnie sprawdza się przy wysokich temperaturach.

zobacz więcej

nagrobki z granitu

NAGROBKI

Naturalny kamień dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne w tym silny mróz i upały. Granit zapewnia niepowtarzalny wygląd.

zobacz więcej