Kominki z granitu

Dodają każdemu wnętrzu charakteru i niepowtarzalnego stylu. Granit świetnie sprawdza się przy realizacji kominków tradycyjnych, opalanych drewnem, jak i również biokminków. Kominki z granitu są trwałe i stanowią wyjątkową dekoracje.

Zgłoś zamówienie online

Zapraszamy do zamówień za pośrednictwem formularza. Wystarczy kilka kliknięć, wskazanie materiałów, sposobu wykończenie oraz cel zastosowania. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub w wiadomości e-mail.

kominki granitowe
Nasza oferta

Gwarantujemy perfekcyjne dopasowanie pod względem wymiarów oraz idealne przygotowanie powierzchni. Oferujemy granit na kominki w wielu wariantach kolorystycznych. Materiał, którym dysponujemy jest najwyższej jakości i sprawdzi się przy każdej realizacji. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo.

Kontakt z nami

Najpopularniejsze rodzaje kamieni

Wybierz coś dla siebie

kominki z granitu
Główne cechy

Granit wyróżnia się cennymi walorami estetycznymi, które nadadzą każdemu wnętrzu stylu. Naturalny kamień świetnie sprawdza się przy realizacji kominków, ponieważ jest trwały, utrzymuje temperaturę, nie odbarwia się i stanowi łatwozmywalną powierzchnię. Granit sprawdza się w każdych warunkach, a szeroka gama dostępnych kolorów pozwala dopasować surowiec do indywidualnego stylu wnętrza.

Zamów online

Zobacz nasze realizacje

pomiar, produkcja, montaż

Zobacz co jeszcze oferujemy

Igmat wyroby z granitu

blaty z granitu

BLATY KUCHENNE

Trwałe, praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne wykończenie mebli kuchennych odmieni każde wnętrze.

zobacz więcej

schody granitowe

SCHODY

Eleganckie i pełne stylu wykończenie sprawdza się zarówno z domu, jak i w instytucjach państwowych.

zobacz więcej

parapety z granitu

PARAPETY

Niedoceniane, a jednocześnie bardzo ważne elementy wykończenia. Parapety z granitu są trwałe i stylowe.

zobacz więcej

blaty łazienkowe granitowe

BLATY ŁAZIENKOWE

Wysokiej jakości, idealnie dopasowane blaty odmienią każdą łazienkę. Postaw na wyjątkowy wygląd i długotrwałość materiału.

zobacz więcej

nagrobki z granitu

NAGROBKI

Naturalny kamień dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne w tym silny mróz i upały. Granit zapewnia niepowtarzalny wygląd.

zobacz więcej