Schody z granitu

Idealne wykończenie zapewniające ponadczasowy design oraz długotrwałość. Schody z granitu sprawdzają się w domach, firmach oraz instytucjach publicznych. Odpowiednio opracowany gwarantuje bezpieczną powierzchnię.

Zgłoś zamówienie online

Zapraszamy do zamówień za pośrednictwem formularza. Wystarczy kilka kliknięć, wskazanie materiałów, sposobu wykończenie oraz cel zastosowania. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub w wiadomości e-mail.

schody granitowe
Nasza oferta

Perfekcyjne wykończenie schodów w tym stopni, przestrzeni między stopniami, poręczy oraz zabudowy ścian. Granit stanowi trwałe oraz łatwe do utrzymania w czystości płaszczyzny. Frezowanie stopni zapewnia bezpieczne korzystanie, nawet gdy są mokre. Naturalny kamień nie odbarwia się, nie rysuje i nie kruszy. Taki wykończenie zapewnia długotrwałość.

Kontakt z nami

Najpopularniejsze rodzaje kamieni

Wybierz coś dla siebie

schody z granitu
Główne cechy

Podstawową cechą wyrobów z naturalnego kamienia jest trwałość. Schody z granitu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatur oraz długotrwały kontakt z wodą. Dobrze dopasowany i odpowiednio przygotowany kamień zapewnia bezpieczną powierzchnię sprawdzającą się przy codziennym, nawet bardzo intensywnym użytkowaniu. Po schodach wykonanych z takiego materiału można bez obaw spacerować w szpilach.

Zamów online

Zobacz nasze realizacje

pomiar, produkcja, montaż

Zobacz co jeszcze oferujemy

Igmat wyroby z granitu

meble kuchenne z granitu

BLATY KUCHENNE

Trwałe, praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne wykończenie mebli kuchennych odmieni każde wnętrze.

zobacz więcej

blaty z granitu

BLATY ŁAZIENKOWE

Wysokiej jakości, idealnie dopasowane blaty odmienią każdą łazienkę. Postaw na wyjątkowy wygląd i długotrwałość materiału.

zobacz więcej

parapety z granitu

PARAPETY

Trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, w tym zmiany temperatur. Granit stanowi świetny budulec oraz dekorację.

zobacz więcej
schody z granitu

KOMINKI

Granitowe wykończenie kominków wygląda dekoracyjnie, a jednocześnie świetnie sprawdza się przy wysokich temperaturach.

zobacz więcej

nagrobki granitowe

NAGROBKI

Naturalny kamień dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne w tym silny mróz i upały. Granit zapewnia niepowtarzalny wygląd.

zobacz więcej